'Укрзалізниця'
'Укрзалізниця' economic-definition.com

УЗ знову зірвала відвантаження руди у Східну Європу, не надала піввагони – Шевчик

  Через брак піввагонів підприємство недовантажило клієнтам у Східній Європі близько 45 тис.тонн залізорудної продукції

  Від початку жовтня "Укрзалізниця" недопоставила Центральному гірничо-збагачувальному комбінату, що входить до групи "Метінвест", 644 піввагони філії "Центр транспортної логістики", порівняно із запланованими обсягами. Про це повідомив генеральний директор підприємства Дмитро Шевчик на сторінці у Facebook.

  "За підсумком перших восьми днів жовтня склалося враження, що нетривале поліпшення ситуації щодо забезпечення піввагонами УЗ, яке ми спостерігали у вересні, з початку жовтня зійшло нанівець. Так, з початку місяця "Укрзалізниця" недопоставила на ЦГЗК 644 піввагони ЦТЛ, порівняно із заявленими планами", – зазначив Шевчик.

  Він також уточнив, що через брак піввагонів підприємство недовантажило клієнтам у Східній Європі близько 45 тис. тонн залізорудної продукції.

  "З них близько 15 тис. тонн (або близько 30 млн грн) – непоправні втрати. Сама УЗ недоотримала близько 10 млн грн доходів від вантажних перевезень", – написав гендиректор ЦГЗК.

  Він також вважає, ситуація, яка склалася, не є випадковою. І додає: наслідки таких дій занадто дорого обходяться як ЦГЗК, так і всій економіці країни, яка недоотримує мільйони доларів валютної виручки.

  "На сьогодні курс в обмінних пунктах вже підібрався до 27 грн за долар, а з урахуванням такого зневажливого ставлення до експортерів, він безсумнівно підніметься і до 30 грн за долар. Звертаюся до новопризначеного глави УЗ Євгена Кравцова з вимогою негайно вжити заходів для термінової стабілізації забезпечення гірничо-збагачувальних комбінатів піввагонами ЦТЛ: ми і наші зарубіжні клієнти розраховуємо на ці вагони", – підкреслив Шевчик. 

  Попередній матеріал
  Над Калинівкою дозволили рух повітряного транспорту – ДСНС
  Наступний матеріал
  Генштаб ЗСУ хоче заборонити проліт БПЛА над військовими об'єктами
  Теги:
  Loading...

  ФРУ пропонує підвищувати тарифи на вантажоперевезення УЗ у два етапи

  Бізнес та "УЗ" спільно шукають рішення щодо підвищення тарифів – Ляпіна

  Промисловці скаржаться на несправедливий розподіл напіввагонів "УЗ" – ЗМІ