Вантажні вагони
Вантажні вагони Depositphotos

УЗ не прислухалася до зауважень підприємців щодо нових правил перевезень – ЄБА

  Читайте по-русски
  У асоціації наголошують, що монополіст включив до проєкту нового договору дискримінаційні щодо вантажовласників умови

  Європейська Бізнес Асоціація звернулася до голови правління "Укрзалізниці" Євгена Кравцова через договір приєднання про надання послуг з організації перевезення вантажів залізничним транспортом. Комітет з логістики ЄБА вважає, що запропонований договір потребує суттєвого доопрацювання, передає OBOZREVATEL.

  Представники асоціації відзначають, що відповідний документ обговорювався на зустрічі бізнес-спільноти з УЗ, проте зауваження підприємців не були враховані.

  Зокрема "Укрзалізниця" хоче, щоб замовник організовував усунення поточних технічних несправностей вагонів, які виникли в процесі експлуатації на території інших держав. Водночас у ЄБА наполягають, що поточний ремонт вагонів є зобов'язанням перевізника.

  Також Комітет з логістики асоціації виступає категорично проти ініціативи щодо зміни порядку нарахування плати за користування, в тому числі – проти плати за перенесення наступної вантажної операції.

  У ЄБА нагадали, що відповідно до дослідження АМКУ, "Укрзалізниця" займає монопольне становище на суміжних ринках (перевезення, надання вагонів). У зв'язку з цим, включення у новий проєкт договору дискримінаційних щодо вантажовласників умов є неприпустимим.

  Європейська Бізнес Асоціація прийшла до висновку, що до усунення відповідних зауважень проєкт договору "Укрзалізниці" не може бути імплементований.

  Попередній матеріал
  У Франції через спеку померло майже півтори тисячі осіб
  Наступний матеріал
  Мінекономіки має 35 "сценаріїв" запровадження ринку землі – Милованов
  Теги: