5.ua

Українські металурги відмовилися від податкових канікул на час пандемії COVID-19 – ЗМІ

  Читайте по-русски
  Повідомляється, що компанія вирішила наперед сплатити податки в Кривому Розі, де розташовані її підприємства

  Найбільша гірничо-металургійна компанія України "Група Метінвест" в 2020–му відмовилася від податкових канікул, запропонованих державою в зв'язку з пандемією коронавірусу – про це повідомив гендиректор компанії Юрій Риженков, повідомяляє "Обозреватель" із посиланням на "Україна 24".

  За словами Риженкова, цей крок допоможе українським містам отримали кошти і краще триматися в боротьбі з COVID-19:

  "Ми вирішили не користуватися цими пільгами для того, щоб комунальники змогли краще підготуватися до пандемії, закупити медичне обладнання, змогли закупити для лікарів захисні засоби. Ну і все інше, що необхідно для успішного подолання пандемії", – повідомив керівник "Метінвесту".

  Як зазначає видання, за 2020 рік металургійна компанія сплатила понад 22 млрд грн податків до бюджетів різних рівнів – ставши одним із найбільших платників податків в Україні.

  Крім того, за словами Юрія Риженкова, Група ухвалила рішення виплатити податки в місті Кривий Ріг, де розташовані її підприємства, наперед:

  "У Кривому Розі ми прийняли рішення зробити передоплату наших податків на землю і податки на доходи фізичних осіб за кілька місяців вперед. Загальна передоплата склала понад 110 млн грн, з яких тільки в бюджет Кривого Рогу надійшло 78 млн грн", – повідомив глава компанії.

  Зазначається, що крім виплат до держбюджету, "Метінвест" сплачує великі податки в регіонах, у яких працює. Це один із головних платників податків в бюджети Маріуполя, Запоріжжя, Кривого Рогу, Покровска, Кам'янського та Авдіївки, повідомляє джерело.

   

  Попередній матеріал
  "Кисню немає, COVID-доплати не дають": головлікар із Хмельниччини про недоліки в організації боротьби з коронавірусом
  Наступний матеріал
  Україна зробить негативний ПЛР-тест умовою в'їзду для іноземців – Степанов
  Теги:
  Loading...