Газосховища
Газосховища utg.ua

Україна закачала рекордну кількість газу в підземні сховища

  Читайте по-русски
  В Укртрансгазі очікують, що до початку сезону відбору українські підземні газосховища будуть наповнені приблизно на 25,5-26,5 млрд куб. м

  Наповнення українських підземних сховищ газу на кінець липня сягнуло 21,8 млрд кубометрів, що перевищує тогорічний максимум. Про це повідомляє оператор газосховищ АТ "Укртрансгаз".

  "27 липня 2020 року рівень наповнення українських ПСГ досяг 21,8 млрд куб. м. Саме таким був активний обсяг газу в підземних газосховищах минулого року на кінець сезону закачування в листопаді. Цього року цей рівень досягнуто на 100 днів раніше", - йдеться у повідомленні.

  Станом на 1 серпня 2019 року в підземних сховищах зберігалося 15,9 млрд куб. м блакитного палива. Цьогорічні показники закачування газу є рекордними для вітчизняних ПСГ.

  В Укртрансгазі очікують, що до початку сезону відбору українські підземні газосховища будуть наповнені приблизно на 25,5-26,5 млрд куб. м. При цьому у 2020 році максимальний рівень активного обсягу газу в ПСГ збільшиться на 20% порівняно з минулим роком.

  "За таких результатів цей сезон закачування стане найпродуктивнішим за всю історію українських газосховищ", – наголосили в газотранспортній компанії.

  Нагадаємо, НАК "Нафтогаз України" розробив проєкт фінансового плану на випадок максимальної кризи у зв'язку з обмежувальними заходами через коронавірус.

   

  Попередній матеріал
  МОЗ оновило перелік країн з "червоною" та "зеленою" зонами
  Наступний матеріал
  Збиття літака в Ірані: Канада закликала Францію оприлюднити розшифровку чорних скриньок
  Loading...

  На газогоні "Болгарія-Греція" стався вибух

  У липні зросла ціна газу для населення – "Нафтогаз"

  Біля Сум стався витік отруйної речовини

  Уряд Ізраїлю затвердив угоду про будівництво газопроводу в Європу

  "Газпром" у травні експортував газ за збитковою для себе ціною

  У Дніпровському районі столиці мешканців багатоповерхівки евакуювали через витік газу