5.ua

Україна має усі шанси отримати згоду на проведення Чемпіонату світу з важкої атлетик

  Україна має усі шанси отримати згоду на проведення Чемпіонату світу з важкої атлетики - у 2018-у. А до того - у 2016-у, у гостинності до важкоатлетів, потренуються приймаючи чемпіонат Європи.

  На оглядини українського спорту з'їхалися президенти федерації важкої атлетики з десяти пострадянських країн. Із висновками не забарилися - радять українцям не зволікати та починати готуватися до прийому Чемпіонату світу з 

  важкої атлетики у 2018 році. Для цього в Україні є усе необхідне. Відтоді як федерацію очолив новий президент - Олександр Герега - спортивна інфраструктура стрімко почала розвиватися.

  Тамаш Аян, президент Міжнародної федерації важкої атлетики: «Вчора ми з паном Герегою обговорювали це питання. Він сказав, що в Україні є певні елементи інфраструктури для важкої атлетики. Вони вже зараз практично готові».

  Утім спочатку спробувати свої сили українці можуть на європейському чемпіонаті.

  Олександр Герега, президент Федерації важкої атлетики України: «Протягом 1 неділі подамо заявку на проведення в 2016 р чемпіонату Європи з важкої атлетики а другий в 2018 р – чемпіонату світу з ВА».

  Утім українці вже зараз можуть показати і тренувальні комплекси, і спортивні майданчики для важкої атлетики. Найбільші у Хмельницькій та Київській областях. Але на цьому зупинятися не збираються.

  Олександр Герега, президент Федерації важкої атлетики України: «В наших цілях до 2020 року будівництво 10 таких комплексів в різних куточках країни. Нашій збірній потрібно мінімум 6 центрів для підготовки збірної, 2 з них буде обов’язково в гірській місцевості».

  Зводити спортивні об'єкти планують за спонсорські кошти. Цьогоріч спортсмени змагатимуться у Польщі. У 2014му - за нагородами поїдуть до Казахстану.

  , Сергій Бондаренко, «5 канал».

  Попередній матеріал
  Розпочався грантовий конкурс "Інтелектуальний капітал України"
  Наступний матеріал
  Кузьміна - "пішли", Юлю - "поїдуть"? [відео]
  Теги:
  Loading...