The People\'s Project

У ЗСУ спростували заяви ватажків ОРДО щодо обстрілів Безіменного

  НЗФ ОРДЛО намагаються дискредитувати керівництво України у порушенні міжнародного права та Мінських домовленостей

  Про це повідомляє прес-центр штабу АТО у Facebook.

  "Надалі в інформаційному просторі засобів масової інформації ОРДЛО заявляються неправдиві, компрометуючі інформаційні повідомлення із заявами лідерів НЗФ ОРДЛО з метою дискредитації керівництва України у порушенні міжнародного права та Мінських домовленостей", – йдеться у повідомленні.

  9 травня на інформаційних інтернет-ресурсах ОРДО з’явилися матеріали із заявами лідерів щодо звинувачення ЗСУ у здійснені обстрілів населеного пункту Безіменне під час проведення мітингу з нагоди Дня Перемоги.

  Прес-центр повідомляє, що інформація, яка викладена у зазначених інформаційних матеріалах, не відповідає дійсності, оскільки за даними чергових змін з боку ЗСУ обстрілів у напрямку зазначеного населеного пункту не зафіксовано. 

  Крім того, за проведенням святкового мітингу спостерігали представники Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ, які про зазначені події не заявляли.

  Також ЗСУ, виконуючи Мінські домовленості, повністю відвели від лінії розмежування важке озброєння та дотримуються умов щодо режиму припинення вогню.

  Насамкінець у заяві прес-центр зауважив, що 4 травня НЗФ ОРДО вже намагалися дискредитувати Уряд України та здійснювали провокації щодо військовослужбовців ЗСУ, обстрілюючи власні позиції поблизу населеного пункту Безіменне та видавали їх за нібито обстріли з боку ЗСУ.

  Попередній матеріал
  День Перемоги в Україні: Підсумки МВС
  Наступний матеріал
  Головін: В Одесі правоохоронці затримали кримінального авторитета на прізвисько "Гуга"
  Loading...

  В ОРДЛО двоє військових РФ під дією наркотиків викрали авто в місцевого мешканця та вчинили ДТП – розвідка

  Польські прикордонники затримали підозрюваного у вбивстві полонених на Донбасі

  Військові збори резервістів: кого викличуть на навчання

  Разом ми – сила: Три роки тисячі борців за свободу захищають рідну землю