Машини в АТО
Машини в АТО 5 канал

Польські прикордонники затримали підозрюваного у вбивстві полонених на Донбасі

На прикордонному пункті "Дорогуськ-Ягодин" затримали підозрюваного в участі у незаконних збройних формуваннях на Донбасі

Польські прикордонники на прикордонному пункті "Дорогуськ—Ягодин" (Волинська область) затримали громадянина Австрії, якого підозрюють в участі у незаконних збройних формуваннях на Донбасі, знущанні і вбивстві українських військовополонених. Про це повідомив "Укрінформ".

Речник Надбужанського відділу Прикордонної служби РП Даріуш Сеніцький розповів, що 25-річний австрієць затриманий вночі з п'ятниці на суботу під час виїзду з Польщі в Україну на підставі європейського наказу про арешт, який ініціювала Австрія. Іноземець розшукується у зв'язку з підозрою в участі у збройному конфлікті на сході Україні, де, ймовірно, він вбивав поранених і заручників як член однієї з груп, що воюють.

За його словами, затриманий зараз перебуває в руках польських органів правосуддя, яке готує документи для його екстрадиції до Австрії.

З 7 квітня на зовнішніх кордонах ЄС посилено контроль і перевірку іноземців — громадян ЄС, які в'їжджають або виїжджають з ЄС. За твердженням польських прикордонників, саме введення цієї процедури допомогло затримати австрійця.

Окрім цього Сеніцький наголосив, що це перший випадок, коли на польсько-українському кордоні затримано підозрюваного в участі у незаконних збройних формуваннях на Донбасі.

У Зайцевому СБУ виявили докази російської присутності на Донбасі

/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Помер український поет Борис Олійник
Наступний матеріал
У Житомирі на Всесвітньому з’їзді молоді встановлять рекорд доброти
Loading...