Всесвітній з’їзді молоді в Житомирі
Всесвітній з’їзді молоді в Житомирі фото Укрінформ

У Житомирі на Всесвітньому з’їзді молоді встановлять рекорд доброти

У Житомирі стартував триденний захід, який об’єднає молодь різних країн та збере кошти на допомогу онкохворим, ВІЛ-інфікованим дітям і дітям із інвалідністю

Близько тисячі молодих людей із різних областей України та з-за кордону долучилися до триденного Всесвітнього з’їзду молоді за подолання негативних явищ у світі, який стартував напередодні у Житомирі. Про це повідомляє "Укрінформ".

Голова ГО "Все робимо самі" і співорганізатор заходу Богдан Купчинський розповів, що під час заходу учасники мають намір також встановити світовий рекорд доброти, зібравши якнайбільше коштів на допомогу онкохворим, ВІЛ-інфікованим дітям і дітям із інвалідністю.

"Перша мета – об’єднати молодь з усіх куточків України, а також з інших країн, аби зрозуміти, чи ладна молодь долати негативні явища. Сьогодні ми бачимо, що процвітає тероризм, процвітає безробіття – і не лише в Україні. У молоді дуже гарні ідеї, і ми хочемо почути ці ідеї для того, щоб виробити спільну резолюцію, і нарешті достукатися до владних структур, щоб вони почули молодь. Друга мета – збір коштів на допомогу дітям з онкологічними захворюваннями, дітям з особливими потребами, а також дітям з ВІЛ-інфекцією", –пояснив Купчинський.

У перший день з’їзду, окрім українських учасників, до заходу долучилися гості із Польщі, Білорусі, Румунії та країн Африки.

За час роботи з’їзду (28–30 квітня) учасники обговорять 12 тем, серед яких – подолання корупції, боротьба із торгівлею людьми, тероризмом, наркоманією, алкоголізмом і нетолерантним ставленням до людей із інвалідністю. А в останній день заходу, 30 квітня, вони планують розробити концепцію резолюції з подолання негативних явищ, яку відразу ж передадуть представникам ООН, ОБСЄ, ПАРЕ, ЄС, Ради Європи, НАТО.

14 квітня 2016 року за шість годин близько 27,5 тис. людей зібрали понад 228 тис. грн для потреб онкохворих дітей і дітей із особливими потребами, взявши участь у публічній акції "Рекорд доброти".

Попередній матеріал
Польські прикордонники затримали підозрюваного у вбивстві полонених на Донбасі
Наступний матеріал
"Зупинити Путіна": в Австралії провели акції підтримки України
Loading...

Помер український поет Борис Олійник

Безпечні переходи: На трасі Київ-Одеса активісти перекрили рух

Євробачення-2017: у продажу з’явилися додаткові квитки на всі дев'ять шоу