У жовтні обіцяють відкрити станцію метро "Іподром"

  Станцію метро "Іподром" відкриють у жовтні цього року. Будівельні роботи там виконані на третину.

  Уже підготовлений котлован станції. Цього тижня метробудівці розпочинають спорудження  перегінних тунелів у напрямку до Теремків. Нагадаємо, роботи над створенням "Іподрому" стартували торік навесні. Вартість проекту становить 600 мільйонів гривень. Міська влада обіцяє, у грудні відкрити іще й станцію "Теремки". Таким чином, до кінця року буде завершене будівництво Куренівсько-Червоноармійської лінії. Відтак, за допомогою підземки кияни зможуть дістатися з одного кінця столиці в інший - за 40 хвилин.

  Володимир Петренко, генеральний директор компанії "Київметробуд": "Ми раді, що завершили цю лінію, у надзвичайно складних умовах. Тут притоки Либеді і сама Либідь, ті масиви спондилових глин, в яких ми будували метрополітен, і це глибоке залягання - були розмиті  і станцію не можна було побудувати. І цей напрямок взагалі непереборним вважався".

  Олександр Попов, голова КМДА: "Як ми бачимо сьогодні вже ведуться роботи по будівництву уже самої станції. Проходка - завершина. І от на сьогодні щити починають свій рух на станцію "Теремки".

  Попередній матеріал
  На Андріївському узвозі продовжують зносити корпуси фабрики "Юність"
  Наступний матеріал
  У Києві відкорили 2 пам`ятники героям війни
  Теги: