У Києві відкорили 2 пам`ятники героям війни

  Одразу два меморіали на честь героїв Великої вітчизняної відкрили у столиці. Меморіальний комплекс на Оболоні, а на Печерську - меморіальну дошку генерал-полковнику Василю Петрову.

  Захищаючи Батьківщину, він втратив обидві руки, але менш ніж за рік Василь Петров повернувся у військо. Попри обмежені можливості, він продовжував військову службу навіть після війни. Меморіальний комплекс до 67-ї річниці перемоги у Другій світовій відкрили на вулиці маршала Тимошенка. В Оболонському районі - це перший пам`ятник воїнам Великої вітчизняної. Урочистості супроводжував військовий оркестр. Опісля усіх запросили на частування стравами польової кухні.

  Дмитро Кир`ян, ветеран війни: "Сьогодні дійсно видатний день в історії Оболонського району. Тому, що ми у своєму районі побачили нове увіковічнення пам`яті героїв Великої вітчизняної війни".

  Володимир Скринік, ветеран війни: "Я дуже радий цьому, в кінці-кінців, Оболонь цього заслуговує. Тут дуже багато заслужених ветеранів, учасників війни. Ми будемо приходити сюди, приводити своїх внуків і правнуків".

  Попередній матеріал
  У жовтні обіцяють відкрити станцію метро "Іподром"
  Наступний матеріал
  На Київщині вшановують учасників бойових дій
  Теги: