На Андріївському узвозі продовжують зносити корпуси фабрики "Юність"

  Мистецтво на руїнах. На місці знесених будинків на Андріївському узвозі та фабрики "Юність" до Дня Києва відкриють вернісаж. Сьогодні там почали зносити решту корпусів фабрики. Триває реконструкція і самого узвозу. Там пофарбували частину фасадів та продовжують укладати бруківку та тротуари.

  На Андріївському узвозі знову зносять будівлі. Цього разу - не пам`ятки архітектури, а споруди колишньої фабрики "Юність". Розбирати їх обіцяють ледь не по цеглині, щоби не заважати сусідам.

  Антон Глевінський, прес-секретар компанії "Еста холдинг": "Частично с привлечением техники, но в основном - это будет аккуратный демонтаж, вот как сейчас вот идет. Учитывая то, что это будет ручной демонтаж, оно будет в максимально щадящем режиме, кроме того мы уже проговорили демонтаж с соседями, с театром "Колесо"".

  Уже наприкінці місяця замість будівельного сміття тут пануватиме мистецтво. До дня Києва -  влаштують вернісаж.

  Антон Глевінський, прес-секретар компанії "Еста холдинг": "Убирается мусор, ставятся посмосты и на помостах ставится вернисаж на несколько дней. Мы ведем обсуждения с целым рядом художников".

  Дедлайн до дня міста мають і будівельники на Андріївському узвозі. Нині там укладають бруківку та активно фарбують фасади будівель. 

  Іван Іващенко, директор генпідрядного підприємства: "Практически все фасады, которые принадлежат коммунальной власности, они все готовы - 21".

  Журналіст: "А що з рештою буде?"

  Іван Іващенко, директор генпідрядного підприємства: "Это частная собственность, тоже будут они реставрировать, только за свои деньги будут это делать".

  Журналіст: "А всіх власників знайшли і поставили перед фактом?"

  Іван Іващенко, директор генпідрядного підприємства: "Практически да".

  Під реставрацію потрапила і будівля дитсадка. Керівництво впевнене: дітям гуркіт аж ніяк не заважає. Як і будівельні крани. Малята, мовляв, із технікою безпеки знайомі. 

  Сенчишина Марія, завідувач дитсадка: "Ми дуже раді і щасливі. Що ви ще хочете?"

  Журналіст: "А шум не заважає?"

  Сенчишина Марія, завідувач дитсадка: "Нам не заважає. Діти гуляють на своїй площадці, а тут ідуть ремонти. З технікою безпеки діти ознайомлені, вони все знають".

  А це вже - гуркіт мистецький. Репетиція нової вистави у театрі "Колесо". Аби глядачі чули потрібний інтершум - на час спектаклів просять будівельників призупиняти роботи.

  Ірина Кліщевська, художній керівник театру "Колесо": "На час спектаклів просимо, щоб припиняли діяльність свою, але зараз вони почнуть цілодобово. В даному випадку ми нічого не можемо зробити звісно. Ми терпимо і чекаємо, коли це все закінчиться".
      
  Так само чекають і продавці сувенірів. Через реконструкцію їхні прибутки зменшилися уп`ятеро.     

  Продавець сувенірів: "Важко працювати, пилюка, нас трошки ганяють. Немає інозмеців, тих, що зі східної європи, американців, канадців нема - вони бояться сюди ніс показувати".

  Тим часом, відлік триває. До дня Києва - а значить і завершення робіт - лишилося менше 20-ти днів.

  Світлана Одаренко, Максим Петраков, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Тигрюля народила чотирьох дитинчат
  Наступний матеріал
  У жовтні обіцяють відкрити станцію метро "Іподром"
  Теги: