У столиці з початку року на воді загинуло 25 осіб

  У Києві цього року на воді загинуло 25 осіб, п’ятеро з них – з настанням купального сезону. Як повідомили у прес-службі КМДА, про це йшлося 11 червня  на нараді з обговорення питання готовності до купального сезону міських пляжів та про дотримання правил безпеки на них. 


  Заступник директора – начальник управління з питань надзвичайних ситуацій Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища Сергій Рюмшин  нагадав, що цього року фахівці комунального підприємства "Плесо" доклали максимум зусиль та вчасно й у повному обсязі підготували 11 міських пляжів, 14 зон відпочинку та 50 місць біля води, на яких не рекомендовано купатися. На початок літа - всі пляжі з паспортами готовності, лише на озері Тельбін СЕС виявила відхилення в аналізі води, проте їхнє усунення залежатиме від погодних умов. 

  Заступник начальника Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у місті Києві – начальник управління запобігання надзвичайним ситуаціям Руслан Буханець зауважив, що останнім часом у столиці спостерігається різке зростання кількості загиблих на водних об’єктах. 

  "У 2013 році їхня кількість становила 80 осіб, у цьому році на воді загинуло 25 осіб, 5 з них – з настанням купального сезону. В основному такі випадки стаються через недотримання людей правил поведінки на воді, а до смерті, здебільшого, призводить купання у нетверезому стані. Так, під час свята Трійці потонуло троє людей. І ці всі три випадки сталися на не рекомендованих для купання зонах відпочинку біля води", – повідомив Буханець.

  Він наголосив, що для відповідного реагування на надзвичайні події у Києві функціонують 4 рятувальні служби - аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Головного управління ДСНС в місті Києві, комунальна аварійно-рятувальна служба "Київська служба порятунку", громадська організація ТОВ "Рятвод", спеціалізована аварійно-рятувальна водолазна служба КП "Плесо". 
  Попередній матеріал
  Львівська міліція готова до експерименту з реформування МВС
  Наступний матеріал
  Через борги у Києві починають вимикати електричне освітлення на вулицях
  Теги: