Львівська міліція готова до експерименту з реформування МВС

  Львівська область готова стати базовим регіоном для впровадження реформи правоохоронних органів.
  Про це полковник міліції Дмитро Загарія заявив під час першого засідання Наглядової ради з питань проведення експерименту з реформування органів і підрозділів внутрішніх справ ГУМВС України у Львівській області, що відбулося в обласному Главку міліції.

  Під час засідання було розглянуто питання реформування органів внутрішніх справ в сучасних умовах та особливості виконання службових обов’язків правоохоронцями під час забезпечення охорони та підтримання громадського порядку.

  Основний акцент на засіданні ставився на тому, що необхідність реформування правоохоронних органів полягає у тому, щоб кожен громадянин був упевнений, що міліція надійно охороняє громадський порядок та ефективно бореться зі злочинністю.

  "Учасники Наглядової ради обговорили концепцію реформування роботи органів внутрішніх справ, яка буде запроваджуватися на Львівщині", - підкреслили у Львівському обласному Управлінні МВС.

  "На Львівщині люди активніші до прогресу, якщо взяти приміром, області на Сході держави, там ці моменти викликають певний спротив.  Тому пропонується цей пілотний проект і я думаю, що ми спільно з вами мусимо взяти його на озброєння і підтримати цю ініціативу", – зазначив Дмитро Загарія пропонуючи саме таке рішення.
  Попередній матеріал
  На Дніпропетровщині готуються приймати утікачів з Донбасу
  Наступний матеріал
  У столиці з початку року на воді загинуло 25 осіб