Через борги у Києві починають вимикати електричне освітлення на вулицях

  У зв'язку з заборгованістю комунального підприємства "Київміськсвітло" за спожиту електроенергію (понад 38,3 млн грн) ПАТ "Київенерго" 11-12 червня відключити об'єкти, які забезпечують вуличне освітлення.
  Про це 11 червня  повідомила прес-служба "Київенерго".

  "Буде відключено вуличне освітлення по вул. Космонавта Комарова у Солом'янському районі, вулицях Симиренка, Якуба Колоса, Кільцевій дорозі у Святошинському районі, вул. Леніна та Григоренка у Дарницькому районі, вул. Закревського в Деснянському районі, вул. Мате Залки в Оболонському районі столиці", – йдеться у повідомленні.

  У "Київенерго" наголошують, що вони у встановлені терміни і відповідно до чинного законодавства повідомили про заплановані відключення об'єктів прокурору Києва, керівництву Головного управління з надзвичайних ситуацій у Києві, Державній інспекції з енергетичного нагляду за режимами споживання електричної і теплової енергії в Києві, Головному управлінню СБУ у Києві та Київській області.
  "Борг столичних споживачів за спожиту електроенергію на початок червня поточного року досяг 845 млн грн. Комунальне підприємство "Київміськсвітло" є одним з найбільших боржників за електропостачання, яке з травня 2013 року повністю припинило розрахунки з  "Київенерго"  і накопичило безпрецедентний борг у понад 38 млн грн. Ми змушені йти на крайні заходи …", – підкреслено у повідомленні "Київенерго".
  Попередній матеріал
  У столиці з початку року на воді загинуло 25 осіб
  Наступний матеріал
  На Одеському фестивалі не буде "Нового російського кіно"