У столиці вшанували лауреатів театральної премії "Київська пектораль"

  "Київська пектораль" знайшла своїх господарів. Напередодні Міжнародного дня театру роздавали найвищу театральну відзнаку.

  У конкурсі змагалися понад 8 десятків прем`єр 2012 року. З них - лише половина дійшла до фіналу. Переможців обирало суворе журі. Традиційно, це театрознавці, музиканти та мистецтвознавці. Проте до складу експертів цьогоріч увійшли і студенти Київського університету імені Карпенка-Карого. Конкурсантів визначали у 14 номінаціях. Відзнаку за кращу жіночу роль отримала Лариса Паріс, чоловіча дісталася Володимиру Кузнєцову за гру у виставі "Лист Богу" в театрі на Подолі.  Грошова винагорода становила 8 тисяч гривень. Театральну премію "Київська пектораль" вручають  вже 21 рік поспіль.

  Олексій Кужельний, співголова театральної премії "Київська пектораль": "Ми "Пектораллю" привертаємо увагу глядачів до всього процесу, а фахівців - до якихось деталей, до чогось такого новенького. Це яскравість трошки більша, яскравість трошки менша. Знаєте, ми радіємо, і тут ніхто не заплаче від того, що не переміг".

  Ольга Семьошкіна, переможниця номінації "За краще пластичне вирішення вистави": "Мы когда работаем - мы не думаем о премиях, мы думаем о том, что мы делаем, необходимо это зрителю или нет - это совсем другой подход. Напутствие очень простое - пробуйте. И главное - в то, что вы пробуете, вкладывать душу и тогда результат будет в любом случае".

  Попередній матеріал
  ГПУ: "Київпастранс" купував вагони за завищеними цінами
  Наступний матеріал
  Столичні зоозахисники влаштували акцію протесту під Деснянським райсудом
  Теги:
  Loading...