Столичні зоозахисники влаштували акцію протесту під Деснянським райсудом

  Акцію "Душогуби – STOP!" під стінами Деснянського районного суду влаштували столичні зоозахисники. Вони прийшли підтримати журналістку Тетяну Метельову.

  Нині суд розглядає позов проти неї харківського КП "Центр поводження з тваринами" та миколаївської фірми "Кріт", які закидають журналістці поширення неправдивої інформації. Буцімто, факти щодо жорстокого поводження із тваринами на підприємствах, які вона оприлюднила у статті, не відповідають дійсності. Водночас, Тетяна Метельова сьогодні подала зустрічний позов. Вона вимогає спростувати інформацію про брехню у її статті, як це неодноразово стверджували позивачі.

  Пікетувальники: "Содержится этот приют за наши налоги, издеваются над животными, я против. Я считаю, что мы делим эту планету с другими животными и не имеем права их убивать".

  Пікетувальники: "Там отлавливают собак с улицы, которые являются домашними, то есть хозяин, грубо говоря, отвернулся, если собака не на поводке, куда-то отбежала - ее ловят, потом хозин еще должен платить деньги за то, чтобы ее оттуда забрать".

  Тетяна Метельова, журналіст: "Минуле засідання я хворіла, позаминуле засіданя я внесла тільки заперечення на позовну заяву і, оскільки я не отримувала документів по суду, мені надали термін для підготовки зустрічного позову. Сьогодні я його подала".

  Попередній матеріал
  У столиці вшанували лауреатів театральної премії "Київська пектораль"
  Наступний матеріал
  Сьогодні українські футболісти позмагаються за вихід до ЧС-2014 із збірною Молдови
  Теги:
  Loading...