У столичному парку облаштують оглядове колесо

  Оглядове колесо з`явиться до Дня Незалежності у столичному Центральному парку культури і відпочинку. Атракціон сягатиме 50 метрів заввишки.

  Усі кабіники будуть закриті і обладнані кондиціонерами. Вартість поїздки становитиме 60 гривень. Сама ж подорож триватиме 15 хвилин. Окрім атракціону, на парк чекає ландшафтне оновлення, яким опікуватимуться іноземні фахівці - ті, які працювали, зокрема, над паризьким "Діснейлендом". Киян же непокоїть, що велетенське оглядове колеса встановлюватимуть у парку, що розташований на пагорбі - тож металева конструкція може спричинити зсув грунту. Цим питанням нині переймаються і геологи - вивчають тамтешні схили, проте, за попередніми даними - причин для занепокоєння немає.

  Кияни: "Тут пагорб високий. Тут будинок будували, то було стільки проблем, я пам`ятаю. Я би будувала там, де арка, там вільне місце".

  Кияни: "Я не хотів би, щоби ці поспіхи привели до чергової трагедії".

  Микола Мишковець, геолог: "Місяців 2, мабуть, тому робили свердловину пробну, для того, щоби знати хоча би картина яка там. Нормальне київське лісове плато, яке має класичний київський розріз. Тобто, небезпеки там не буде".

  Юлія Гоменюк, керівник проекту: "Будівництво спеціального майданчика з фундаментом, зі сваями, які будуть закріплені в глибоких шарах, в твердих стабільних грунтах, приблизно, на глибині 30 метрів. Це дозволить не лише закріпити саме колесо, його безпеку і надійність, але й дозволить у певній мірі укріпити і сам схил".

  Попередній матеріал
  Генсек ООН закликав негайно відновити цивільну владу в Єгипті [відео]
  Наступний матеріал
  Третій день вступної кампанії - до найпопулярніших вишів уже надійшло по кілька тисяч заяв [відео]
  Теги: