Третій день вступної кампанії - до найпопулярніших вишів уже надійшло по кілька тисяч заяв [відео]

  Гаряча пора для вишів та вчорашніх школярів. За три дні цьогорічної кампанії до топових університетів країни подали вже по кілька тисяч заяв на вступ. Чи не половина подає документи в електронному вигляді. А от абітурієнтам творчих спеціальностей доводиться, окрім ЗНО, складати додаткові творчі іспити.

  Євген Давиденко марив акторською кар`єрою з дитинства. Цьогоріч удруге прийшов вступати до університету кіно та телебачення імені Карпенка-Карого. У майбутньому мріє зіграти себе, а ще - поповнити трупу театру Франка.

  Євген Давиденко, абітурієнт: "Я мрію зіграти себе. Кіно чи театр? Звичайно, театр. Бо театр - це школа, а потім ти вже йдеш в кіно. Я б хотів працювати спочатку у Франка, а потім поїхати за кордон - в Голівуд, Москва, Большой театр, МХАТ".

  Окрім результатів ЗНО для вступу Євгену треба прочитати монолог, байку та вірш. А ще - заспівати та станцювати. Насамкінець - бути готовим підіграти викладачу.

  Перед вступом абітурієнти мають пройти відбіркову консультацію у викладача, на курс якого вступатимуть. Найбільше охочих стати дикторами й акторами.

  Відповідальний секретар приймальної комісії: "Конкурси трошки різні у дівчат і у хлопців, Це десь 40 на 60 у відсотковому плані. Завжди хлопців більше набирають".

  В університеті імені Шевченка кажуть - охочих навчатися вже 9 тисяч. Саме стільки заяв подали за три дні вступної кампанії. Більше половини - надавали документи в електронному вигляді. Зазвичай, пробують вступити одразу на кілька спеціальностей.

  Абітурієнти: "На юридичний і економічний".

  Абітурієнти: "На юридичний і ще на історичний також".

  Абітурієнти: "Я обрав спеціальність соціологію. Ну, ще подаю на правознавство та філософію у цьому ж університеті".

  Найпопулярніша спеціальність - реклама та зв`язки з громадськістю. Та, визнають, нині тут зріс попит і на математичні спеціальності.

  Володимир Бугров, проректор КНУ ім. Шевченка: "Ми бачимо позитивну тенденцію на математику та статистику. Тобто, люди почали розуміти, що це перспективно. На жль, на хімію-фізику-біологію не так, як нам би хотілося, хоча достатньо багато заяв. Найпопулярніші спеціальності - це, традиційно, реклама і зв`язки з громадськістю, журналістика, інформатика, системний аналіз, програмна та компютерна інженерія".

  А от поповнити лави студентів Києво-Могилянської академії вже забажали майже дві тисячі абітурієнтів .Тут за популярністю лідирує правознавство.

  Абітурієнти: "Право. Во-первых, по стопам отца иду, во-вторых, сдавал предметы, которые мне как нельзя лучше подходят".

  Абітурієнти: "На політологію. Мені цікаво, дійсно, це. Я вважаю, що це професія майбутнього".

  Працівниця НаУКМА: "Право, несподівано вибилась на друге місце програмна інженерія. На третьому місці - філологія. І далі - фінанси та кредит. У нас, як правило, подають на три спеціальності".

  Окрім учорашніх школярів, нині гаряча пора для майбутніх спеціалістів і магістрів. У тій же черзі - студенти з дипломом бакалавра. Нині вони подають документи на наступний кваліфікаційний рівень.

  Євгенія Подобна, Віталій Дорощенко, 5 канал.

  Попередній матеріал
  У столичному парку облаштують оглядове колесо
  Наступний матеріал
  На Київщині стартували жнива
  Теги: