Залізна руда
Залізна руда bourse24.ir

У разі світового падіння цін на руду, український бізнес постраждає найбільше – PwC

  Читайте по-русски
  За оцінками міжнародних аналітиків, посилення податкового навантаження призведе до втрати конкурентоздатності продукції українських гірничозбагачувальних комбінатів на світових ринках збуту

  Якщо парламентарі ухвалять зміни до Податкового кодексу передбачені законопроєктом №1210, частка рентних платежів стосовно комерційного прибутку металургійних підприємств України до 10 разів перевищить аналогічні в інших країнах-конкурентах.

  А це означатиме, що у разі світового падіння цін на руду, український бізнес постраждає найбільше. Про це заявив лідер практики оподаткування та юридичних послуг, однієї з найбільшої світової аудиторської компанії "ПрайсуотерхаусКуперс" (PwC), під час проведення робочої групи Парламентського Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики, передає 24 канал.

  За оцінками міжнародних аналітиків, посилення податкового навантаження призве до втрати конкурентоздатності продукції українських гірничозбагачувальних комбінатів на світових ринках збуту. Тому рекомендують не поспішати з ухвалюванням податкових змін і продовжити консультації з бізнесом та профільними фахівцями економіки.

  Попередній матеріал
  Міністр Дубілет хоче скасувати згоду на оброблення персональних даних
  Наступний матеріал
  Україна може втратити десятки тисячі робочих місць: Біленький розкритикував зміни до ПКУ
  Теги: