Олександр Каленков
Олександр Каленков 5.ua

У Раді зареєстрували рішення про скасування мита на експорт українського металобрухту – як прокоментував Каленков

Читайте по-русски
Метою скасування мита може бути його масове вивезення в невизнане Придністров'я

Попри те, що раніше Верховна Рада проголосувала за продовження дії мита на експорт металобрухту, в парламенті зареєстрували проект рішення щодо його скасування, повідомляє 112.ua.

Як заявив голова об'єднання "Укрметалургпром" Олександр Каленков, до введення мита український металобрухт масово вивозили в зацікавлене у масовій скупці невизнане Придністров'я.

"Так, йшов у Придністров'я. Це російський анклав у Молдові, називається Молдавський металургійний завод, але до Молдавії він не має ніякого стосунку. І вони мають можливість купувати за завищеними цінами український металобрухт, тому що вони отримують електроенергію і газ майже безкоштовно. "Газпром" дає їм безкоштовно заробляти. Вони вимивають металобрухт звідси, з України, і роблять продукцію", – розповів Каленков.

З його слів, вплив названого металургійного заводу на квазі-державу досить великий і загалом – може визначати її існування.

"На ці гроші існує цей анклав у Придністров'ї. Це практично одне велике промислове підприємство, і сюди ж, в Україну, вони викидають свою продукцію, демпінгують і витісняють наші робочі місця", – наголосив промисловець.

Попередній матеріал
"Був цінним джерелом інформації": подробиці затримання посадовця Харківської міськради, який працював на ФСБ
Наступний матеріал
Вже скоро: Королева блюзу Бет Харт знову завітає до Києва з концертом
Теги:
Loading...