Бет Харт_реклама
Бет Харт_реклама 5 канал

Вже скоро: Королева блюзу Бет Харт знову завітає до Києва з концертом

У Бет Харт унікальний голос з вражаючим тембром і величезним вокальним діапазоном. Її фірмові жанри – рок, блюз, соул і джаз

Бет Харт (Beth Hart) – видатна американська співачка і автор пісень, номінантка Grammy, переможниця Blues Music Award в номінації Краща блюзова виконавиця. Її часто порівнюють з Дженіс Джоплін, Біллі Холлідей, Тіною Тернер, Емі Уайнхаус. Це і численні нагороди та номінації підтверджують, що на сьогодні – вона найкраща блюз-рокова співачка! Її виступ в Києві в грудні 2018 для багатьох меломанів став подією року – вона завоювала серця української публіки! Концерт був таким успішним, що Київ вже включено у світовий тур співачки, фактично за рік до майбутнього виступу. Це буде єдиний концерт Бет Харт в Україні. Він відбудеться 8 грудня у Палаці Україна.

Бет Харт_реклама
Бет Харт_реклама5 канал

За минулий рік Бет Харт не тільки об'їздила весь світ, а й випустила реліз – Beth Hart – Live At The Royal Albert Hall, який отримав величезну кількість хвалебних рецензій від медіа і захоплених відгуків шанувальників. Зараз співачка розпочала роботу над новим матеріалом. Тож, київську публіку чекають і нові пісні, і улюблені хіти.

Бет Харт_реклама
Бет Харт_реклама5 канал

А на сторінці події в фейсбуці запущено конкурс на розіграш квитків у першому ряду для найактивніших фанатів!

У неї такий потужний блюз-роковий голос, який легко може збити невеликий літак Classic Rock Magazine.

Бет Харт_реклама
Бет Харт_реклама5 канал

Її фірмові жанри – рок, блюз, соул і джаз. У Бет Харт унікальний голос з вражаючим тембром і величезним вокальним діапазоном. Але всі, хто був на концертах Бет Харт, знають, що вона вражає не тільки своїм голосом, яким вона володіє віртуозно, але й своєю щирістю, якої так не вистачає в сучасному світі. У кожній пісні вона ніби заглядає до вас в душу, відчуває всі ваші емоції і – відкриває своє серце, віддаючи себе без залишку!

Бет Харт_реклама
Бет Харт_реклама5 канал

Бет Харт: "Кожна історія в моїй пісні – це моя особиста історія. Я не можу описати і пропускати через себе чиюсь історію. Я пишу свої пісні про те, про що відчуваю, в них відбивається все, що справляє на мене враження. Блюз – це найбільший жанр, який дозволяє відчувати нерв лірики і писати про втрати, переживання, найважливіше в житті, так само, як і про радість, і те, як ноги просяться в танок від щастя. Це такий жанр музики, в якому можеш писати абсолютно про все, про що хочеться. Головне – відчувати і вірити в те, що робиш".

Бет Харт_реклама
Бет Харт_реклама5 канал

Свій зоряний шлях співачка розпочала в Лос-Анжелесі з участі в популярному телешоу Star Search в 1993 році, в якому вона завоювала титул найкращої вокалістки і звернула на себе увагу багатомільйонного американського глядача. Після цього було безліч альбомів, включаючи мультиплатинові, успішні виступи по Америці і по всьому світу. У багажі Бет Харт два найсильніших альбоми з Джо Бонамасса, співпраця зі Слешем з Guns N 'Roses, Нілом Шоном з Journey, спільні виступи з Тадж Махалом, Джеффом Беком і навіть – з легендарним конструктором електрогітари, віртуозом Лесом Полом. Яскравою подією для Бет стала робота над платівкою Bananas групи Deep Purple, на якій, вперше в історії колективу, Ян Гіллан дозволив звучати ще одному голосу, крім свого власного.

Бет Харт_реклама
Бет Харт_реклама5 канал

Тисяча інтерв'юерів намагалася розгадати хвилюючу загадку Бет Харт. Але все, що вам потрібно знати – прямо в її піснях. Жоден запис не передасть всі емоції, які ви можете відчути на живому виступі. Приходьте на концерт і доторкніться до прекрасного світу Бет Харт!

Бет Харт_реклама
Бет Харт_реклама5 канал

8 грудня, 19:00, Національний палац мистецтв Україна.

Квитки можна придбати тут.

 

 

Попередній матеріал
У Раді зареєстрували рішення про скасування мита на експорт українського металобрухту – як прокоментував Каленков
Наступний матеріал
Учотирьох на одного: в Запоріжжі невідомі намагалися вбити активіста
Loading...