5.ua

У Мистецькому арсеналі відкрили Арсенал ідей

  Сотня книжок, приклеєних до стіни, витинанка з кришечок і величезна інсталяція з природних матеріалів, її можна нюхати і навпомацки вгадувати, з чого вона зроблена.

  Усе це у Мистецькому арсеналі. Там відкрили так званий Арсенал ідей. Це три майстерні для дітей - мистецька, наукова та інноваційна. Дітвора тут може послухати лекції як з історії мистецтва, так і з фізики, побавитися в різні інтерактивні ігри, як-от малювання пальцями по піску чи танці та біг перед комп'ютером. Багато забавок розраховані і на дітей з особливими потребами. До дванадцяти років вхід в Арсенал ідей безкоштовний, старшим - двадцять гривень.

  Ольга Веєру, куратор освітнього проекту «Арсенал ідей»: «Діти можуть вивчати світ на дотик, можуть вивчати фетер, шкіра, тканини, зерна, в цих горщиках також матеріали, які вони не дивлячись, мають впізнати, що там».

  Перша відвідувачка: «Таке - мені не дуже цікаве. Схоже».

  Друга відвідувачка: «Дуже задоволена, що мої діти можуть перед комп’ютером рухатися. Якщо батько не може собі дозволити на такі речі для дитини. Їй буде дуже цікаво прийти саме в Арсенал, доторкнутися, побачити, випробувати це все».

  Попередній матеріал
  У Києві зруйнували будинок, де жив Грушевський
  Наступний матеріал
  На саміті Великої двадцятки не вдалося дійти згоди щодо методів вирішення сирійського конфлікту