У музеї Булгакова презентували його листи та фотографії

  Листи та фотографії Михайла Булгакова презентували у столичному музеї його імені.

  Раніше вони належали племінниці письменника. На загал виставили 14-ть листів Булгакова, які він писав родичам у Київ, коли сам жив у Москві. Отримали музейники і фотографії з автографами митця. Тепер вони зможуть замінити дублікати, які були виставлені у музеї, на оригінали світлин. Іще одна родзинка колекції - прижиттєве видання роману "Біла гвардія" із автографом письменника. Решту отриманого архіву музейники будуть ще вивчати. Показати усю колекцію обіцяють вже в наступному році.

  Людмила Губіанурі, директор музею М.А Булгакова: "Раз у нас музей писателя, то ничего ценнее автографа писателя біть не может. Поєтому мы выставили самое ценное, что у нас есть. Это в первую очередь письма, это автограф на "белой гвардии" Булгакова на том издании, которое было при жизни в журнале "Россия".

  Ірина Воробйова, науковий співробітник музею М.А Булгакова: "За 20 лет у нас была коллекция, у нас были фотографии, но у нас никогда не было ни одного письма булгакова - оригинала. У нас были только записки и все. Теперь у нас 9 писем, причем многие из этих писем написаны в Киев".

  Попередній матеріал
  Талановиті дітки Київщини відпочиватимуть на Грецьких островах
  Наступний матеріал
  Традиційний парад вишиванок відбудеться у столиці
  Теги: