Талановиті дітки Київщини відпочиватимуть на Грецьких островах

  Талановиті дітки Київщини відпочиватимуть на Грецьких островах. В області відібрали 500-т школярів, яким подарували відпочинок. Сьогодні на Крит вирушили перші 50 дітлахів. Перші дні відпочиватиме з ними і губернатор Київщині.

  Приблизно так реагували юні вундеркінди на новину про канікули у Греції. За свою працю та наполегливість діти очікували чого завгодно, але не поїздки за кордон.

  Катерина Корнієнко, гімнастка: "Я не ожидала, даже не догадывалась про такое, не могла даже о таком думать. Была в шоке и рада очень".

  Понад 120-ть тисяч дітей обіцяють задарма оздоровити у таборах відпочинку цього літа. Щоправда, потрапити закордон пощастило лише п’ятистам найталановитішим решта відпочиватиме на Київщині. Серед щасливчиків, що відлітають до Греції - спортсмени, призери олімпіад та лауреати різноманітних конкурсів.

  Вікторія Корнієнко, мама: "Очень приятно, что заслужено. Работаем, работаем, труд очень тяжелый. я думаю, что дети которые едут, они заслужили".

  Важко працювати задля перемоги цим дітям не звикати. Однак таку нагороду за свої старання вони отримують уперше. Тож на Криті планують відпочити по повній.

  Валерія Космідайло, переможниця обласної олімпіади з французької мови: "Я не сплю ночами, готую уроки, готуюсь до олімпіад. я дуже багато скрізь їжджу. Дуже добре, що нам дали таку можливість відпочити. Я просто хочу лягти на пісочку, слухати шум морського прибою і забути про всі свої проблеми. Просто відпочити нарешті".

  Чи вдасться школярам побайдикувати на грецьких пляжах - питання. Адже там для них уже підготували культурну програму - екскурсії та безліч інших заходів.

  Анатолій Присяжнюк, голова київської облдержадміністрації: "За рахунок грецької сторони вони відпочивають, вони зустрічаються зі своїми колегами, вони приймають участь в фестивалях. В них будуть нові знайомі. Тому дві неділі відпочинку, я думаю, що буде дуже цікаво їм на острові Кріт".

  Наступна партія щасливців відлетить до Греції уже за 2 тижні. Протягом літа острів Крит мають відвідати півтисячі дітей Київщини. Натомість в облдержадміністрації готові прийняти в місцевих таборах талановиту малечу із Греції.

  Ольга Сас-Тарасова, Олексій Іванченков, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Завод з виробництва продовольчих товарів соціального призначення хочуть збудувати на Троєщині
  Наступний матеріал
  У музеї Булгакова презентували його листи та фотографії
  Теги: