У Києво-Могилянській академії проведуть "Ніч у бібліотеці"

  Не заплющать очей цієї ночі студенти Києво-Могилянки. Сон вони проміняють на спілкування з книжками. У такий спосіб молодь відзначає міжнародний день бібліотекаря.

  Акцію назвали "Ніч у бібліотеці". Її проводять уперше. А от програму свята - підготували із розмахом. На відвідувачів чекають семінари та екскурсія книгосховищем, та ще й посиденьки у колі  письменників - Оксани Забужко, Андрія Любки та Богдани Матіяш. Насамкінець - перегляд стрічок-переможців Канського кінофестивалю. Крім того, акустична музика та безкоштовна кава. Квиток для проходу - книга. А от пустять на вогник - лише студентів і випускників Могилянки.

  Юля Геращенко, студентка: "Ми намагалися показати ставлення студенства і наше безпосереднє ставлення до того скарбу, що ми миаємо. Бібліотека не тільки для того, щоб вчитися, але тут також можна відпочивати, розважатися у сімейному колі".

  Тетяна Ярошенко, директор наукової бібліотеки Києво-Могилянської академії: "У нас, звичайно, якщо вона буде вдала, то буде повторюватися і у наступному році, як святкова така ніч. Але чи буде цікава, чи буде потрібно, чи буде необхідність в повторенні, необхідність в таких акціях? Щоб це не перетворилося в атракцію, або хостел для тих, хто запізнився на останнє метро".

  Попередній матеріал
  У Мамаєвій слободі відбулась акція на підтримку онкохворих
  Наступний матеріал
  Одного з найбільш розшукуваних злочинців США затримали у Португалії
  Теги: