Одного з найбільш розшукуваних злочинців США затримали у Португалії

  Джордж Райт - убивця, грабіжник та викрадач літака - переховувався від правосуддя понад 40 років.

  Мешканці містечка Альмокагеме, що неподалік Лісабона, навіть не підозрювали про минуле свого сусіда. Упродовж останніх 20-ти років утікач мешкав - у непримітному білому будиночку, разом із дружиною-португалкою та двома дітьми.

  Цей "звичайнісенький" сусід представлявся як Луїс Хорхе Дос Сантос, виходець із Гвінеї-Бісау, колишньої португальської колонії. Мав усі необхідні документи.

  "Підвели" втікача сучасні технології. У чоловіка для оформлення документів брали відбитки пальців. З державної бази даних вони потрапили до агентів ФБР. Джорджа Райта вони розшукували з початку 70-тих. У 1962-му - під час пограбування - чоловік убив працівника заправки, ветерана Другої Світової. Відсидівши 8 із 30 років злочинець утік і приєднався до так званої "Чорної армії визволення". У 72-му - разом із спільниками та їхніми дітьми - викрав літак. Життя 90-та пасажирів обміняли на мільйон доларів. Заарештували викрадачів за кілька років. Втекти від правосуддя вдалося лише Райту.
  Рікардо Сальвадо, заправник: "Мабуть, він і думати забув про своє попереднє життя там, у Штатах. Тут мав дружину і дітей, завжди усміхався".

  Нині Джорджеві Райту - 68. Він не спілкується з пресою і обіцяє з усіх сил опиратися екстрадиції до Сполучених Штатів.

  Попередній матеріал
  У Києво-Могилянській академії проведуть "Ніч у бібліотеці"
  Наступний матеріал
  У київського колекціонера - найбільше зібрання старих книг в Україні [відео]
  Теги: