У Києві зменшилася кількість сиріт

  На 3 тисячі порівняно з минулим роком зменишлась кількість сиріт. Цього року їх менше ста тисяч. У столиці родини не мають близько 3 тисяч неповнолітніх.
  Вже наступного місяця у Києві відкриється другий центр допомоги дітям. У ньому проживатимуть близько сотні маленьких киян.

  Сьогодні ж міністр молоді та спорту Юрій Павленко та перший заступник голови КМДА Денис Басс завітали до першого у столиці центру допомоги "Місто щасливих діетй", який почав свою роботу 2 роки тому. Тут проживає 26 вихованців віком від 2 до 12 років. На 9ть місяців дітки залишаються у центрі. За цей час їм шукають родину. Кожен має проблеми із здоровям. Чиновники прийшли щоби подивитися у яких умовах живуть дітки та підготували їм подарунки - одяг, іграшки та взуття. У відповідь отримали картини намальовані вихованцями власноруч та подивилися святковий концерт.

  Юрій Павленко, міністр з питань молоді та спорту: "Високий рівень партнерських відносин держави, благодійних організацій та  приватного бізнесу і сьогоднішній заклад "Місто щасливих дітей" -  це гарний приклад такої організації, такого обєднання в інтересах кожної конкретної дитини".

  Денис Басс, перший заступник голови КМДА: "Центр показав достаточно высокий уровень. Через него уже прошло больше ста детей, многие из них сейчас находятся в семьях, у них появился шанс получить нормальное образование".

  Попередній матеріал
  Київрада переймалася приватизацією ринків
  Наступний матеріал
  У "Жовтні" - фестиваль українського кіно
  Теги: