Київрада переймалася приватизацією ринків

  Сезон відкрито. Столичні депутати вперше в 2010 році зібралися на сесію. Головні питання порядку денного - приватизації Житнього та Володимирського ринків.

  Перша в цьому році сесія Київради розпочалася з шоу: під стінами мерії влаштували імпровізований ярмарок, у середині - виставки фотографій та картин. Однак, стоять за цими розважальними номерами - реальні проблеми киян.

  Продавець Галина прийшла на Хрещатик, 36 не з порожніми руками - з Житнього ринку, де вона торгує вже 30 років, принесла курей, гусей, домашню ковбасу. Жінка сподівається: столичні депутати завітають на ярмарок, а потім скасують приватизацію ринку. 

  Приватизація Житнього та Володимирського ринків -номер один на порядку денному. Секретар Київради Олесь Довгий запевняє: усі думки врахують. До зали засідань запросять і керівників ринків, і профспілки. Робоча група з вивчення цього питання - на їхньому боці.  

  Благословити депутатів на правильні рішення та прочитати молитву до сесійної зали прийшов Протоієрей СЕргій Ткачук. Церковники занепокоєні: землю, на якій нині стоїть одна з капличок, планують передати під забудову.

  Тим часом у кулуарах відкрилася виставка малюнків. Це - роботи малят з дитсадка "Орлятко". Опозиція - проти його приватизації.

  Приватизації не буде, - стверджують у провладних фракціях, допоки усі питання ретельно не вивчать. Зокрема, для з`ясування ситуації довкола книжкового магазину "Сяйво" створили робочу групу.  

  Щоби не вести тривалих дискусій, депутати вирішили усі спірні питання щодо приватизації - зняти з розгляду. Їх ще раз вивчать профільні комісії та робочі групи.

  Світлана Одаренко, Олександр Майданюк, 5 канал

  Попередній матеріал
  Сестра Майкла Джексона приїхала до Києва
  Наступний матеріал
  У Києві зменшилася кількість сиріт
  Теги: