Сестра Майкла Джексона приїхала до Києва

  Рідна сестра легендарного короля поп-музики Ла Тойя Джексон - у Києві. До української столиці співачка прибула, щоби отримати спеціальну нагороду від українських шанувальників на знак пам`яті та любові до Майкла Джексона.
  У Києві Ла Тойя не вперше. 15 років тому вона дала у столиці сольний концерт. Цього разу співачка затримається в Україні до неділі. У Києві планує відвідати Софійський собор та зайнятися шоппінгом. А ще зустрітись із фанатами  брата. 

  Близько двох десятків прихильників Джексона  сьогодні вже чергували біля готелю, в якому зупинилася зірка. Через журналістів вони передали їй квіти та ляльок, вбраних у національні українські костюми - спеціально для дітей поп-короля.

  Ла Тойя Джексон, співачка: "Київ дуже змінився з того часу, як я тут востаннє була. У вас дуже багата архітектура. І мені надзвичайно приємно бути тут. Я приїхала сюди заради свого брата. Майкл був великою людиною, він дуже любив людей, піклувався про свою родину. Ми втратили неймовірну людину. Він стільки давав людям і всьому світові. Він ніколи не забував про дітей, про власних фанатів. І нам усім треба цьому повчитися - бути небайдужими".

  Попередній матеріал
  Сомалійські пірати захопили 5 вантажівок ООН
  Наступний матеріал
  Київрада переймалася приватизацією ринків
  Теги: