У Києві заборонили шаурму

  У Києві заборонили продавати шаурму і м`ясні закуски на вулиці. Тимчасове обмеження запровадили після рейду ветеринарної міліції. Після перевірки більшу частину яток довелося закрити. А сімнадцятьох торговців притягли до кримінальної відповідальності.
  Про це повідомили представники управління ветеринарної міліції МВС. Крім того, правоохоронці виявили півтонни м`яса та сосисок невідомого походження. У МВС кажуть: такі рейди - відтепер будуть регулярними. Адже купувати харчі на вулиці у Києві стає дедалі небезпечно. Нагадаю, останній інцидент із вуличною їжею - стався наприкінці серпня. Тоді, біля станції метро Лісова - люди отруїлися шаурмою.

  Микола Скок, т.в.о. голови управління ветеринарної медицини міліції МВС: "Взагалі відсутні дозволи на заняття підприємницькою діяльністю по виготовленю харчових страв. Використовується тваринницька сировина і продукція для виготовлення відповідних страв, використовуючи при цьому невідомого походження. Тобто, немап документів, що засвідчили б якість та безпеку, яке походження, де воно, звідки привезено, якої якості. Продавці не мають особистих санітарних книжок. Реалізація продукції ведеться в антисанітарних умовах".
  Попередній матеріал
  Угоду про асоціацію з ЄС ратифікував парламент Сербії
  Наступний матеріал
  У Києві запустили автобуси з супутниковими системами та відеокамерами
  Теги:
  Loading...