У Києві запустили автобуси з супутниковими системами та відеокамерами

  Нові автобуси - на новий експрес-маршрут. Дванадцять комфортабельних "Богданів", "Лазів" та "МАЗів" вирушили від площі Льва Толстого до вулиці Смілянської. У першу поїздку їх проводжав мер Леонід Черновецький.
  Він повідомив, усі автобуси обладнані супутниковими системами навігації та відеокамерами. Кондиціонер поки що встановили лише в одному. Але міський голова пообіцяв це зробити ще для сотні машин уже навесні. Загалом до кінця року мерія планує докупити ще триста нових автобусів. А наступного року - прибрати усі небезпечні маршрутки з міста. Також київський голова пообіцяв, що на вартість проїзду такі нововведення не вплинуть.

  Леоінд Черновецький, Київський міський голова: "Для киевлян никаких изменений в стоимости проезда мы не планируем. Сейчас мы создаем рабочую группу из депутатов Киевсовета, проведем общественные слушания, поговорим о том, что мы собираемся делать. И я полагаю, что киевляне нас во всём будут поддерживать, поскольку наши намерения ни на копейку не увеличат стоимость порезда ни в метро, ни в троллейбусах, ни в автобусах".
  Попередній матеріал
  У Києві заборонили шаурму
  Наступний матеріал
  У Києві хочуть обмежити продаж алкоголю та цигарок
  Теги:
  Loading...