5.ua

У Києві з третьої спроби відкрили станцію метро «Теремки» [відео]

  Відсьогодні у столиці запрацювала нова станція метро «Теремки». На її відкриття завітали Президент України Віктор Янукович, голова КМДА Олександр Попов і колишній мер Олександр Омельченко.

  Станція стала 18-ю дільницєю Куренівсько-Червоноармійської лінії метрополітену. Її пропускна спроможність – сорок пар поїздів і тридцять чотири тисячі пасажирів за годину. Станція – кінцева, за нею побудовані розвороти для потягів та зупинки для техогляду. Нова дільниця обладнана чотирма ліфтами для пасажирів з особливими потребами.

  Нагадаємо, відкриття станції переносили тричі через брак коштів. Уперше пустити метро на Теремки збиралися ще восени минулого року. Загалом, на будівництво витратили 830 мільйонів гривень. Для порівняння – завершення зведення станцій «Деміївська», «Голосіївська» і «Васильківська» коштували міському бюджету 550 мільйонів гривень.

  Кияни: «Дуже надіялися, що метро відкриють для наших дітей, щоб краще добиратися було до парків до театрів».

  Діти: «Сядем и поедем к крестной на Оболонь, куда захотим, туда и поедем».

  Володимир Петренко, директор КП «Метробуд»: «Побудували нову технологію. Европейську, верхню будову колії, яка дає змогу зменшити динаміку і шуми. З півночі на південь і навпаки – 18 станцій, 27 кілометрів – людина буде проїжджати за 35 хвилин».

  Попередній матеріал
  Звільненому з російського полону рибалці тепер загрожує справа в Україні [відео]
  Наступний матеріал
  Експерти: справа грошей Лазаренка – спосіб виправдати ув’язнення Тимошенко [відео]
  Теги:
  Loading...