5.ua

Звільненому з російського полону рибалці тепер загрожує справа в Україні [відео]

  Рибалка вже зустрівся зі своєю родиною та односельцями у селищі Безіменне Донецької області. Федорович наполягає на своїй невинуватості. Крім того, захист рибалки каже, що, ймовірно, проти нього відкриють кримінальне провадження. Поки що чоловік фігурує у справі, як свідок.

  Олександр Федорович: «Никто ни на какую рыбалку не собирался. Сколько я не смотрел по телевизору, и все говорят – «наши рыбаки, наши рыбаки». Но рыбаки - это те, которые пошли на море. Но мы то ведь не на рыбалку пошли».

  Олександр Кудінов, представник сторони Федоровича: «Здесь уже прокуратура Украины будет привлекать к уголовной ответственности. По крайней мере, месяц назад работник прокуратуры пытался опросить жену Федоровича – если не так, то его привлекут к уголовной ответственности».

  Нагадаємо, Олександр Федорович перебував на території Російської федерації з середини літа. 17 липня катер російських прикордонників протаранив український човен із 5-ма рибалками. 4-ро з них – загинули. Єдиному уцілілому – Олександру Федоровичу – закидали спробу браконьєрства та відмовляли у поверненні до України.

  Попередній матеріал
  У Києві встановлять пам’ятну дошку Шевельову – Янукович не проти [відео]
  Наступний матеріал
  У Києві з третьої спроби відкрили станцію метро «Теремки» [відео]
  Теги:
  Loading...