5.ua

Експерти: справа грошей Лазаренка – спосіб виправдати ув’язнення Тимошенко [відео]

  Фахівці посилаються на досвід Казахстану, де США повернули корупційні гроші до спеціального неурядового фонду. Політичні експерти наголошують: цією справою влада шукає виправдання для невиконання однієї з вимог Євросоюзу – звільнення Тимошенко.

  Нагадаємо, 4 листопада у Міністерстві доходів та зборів повідомили, що розпочали процес повернення грошей Лазаренка в Україну. У повідомленні йдеться про, начебто, вкрадені 200 мільйонів доларів Павлом Лазаренком та Юлією Тимошенко.

  Олександр Сушко, науковий директор "Інституту Євро-Атлантичного спіробітництва": «Буде сформовано такий меседж, що ми не можемо поступитись не просто власними бажаннями покарати Тимошенко, а ми не можемо поступитися народними грошима, мільйонами, начебто, існуючих доларів, які можуть не повернутися в Україну, якщо Тимошенко вийде».

  Дар'я Каленюк, виконавчий директор "Центру протидії корупції": «Не можна повертати гроші Лазаренка уряду України, який показує, що займає найнижчі позиції в світових корупційних рейтингах. Що немає гарантії, що ці гроші, якщо повернуться, будуть використані ефективно і прозоро».

  Попередній матеріал
  У Києві з третьої спроби відкрили станцію метро «Теремки» [відео]
  Наступний матеріал
  Росія проігнорувала розгляд позову від Нідерландів у трибуналі ООН [відео]
  Теги:
  Loading...