5.ua

У Києві вивісили список російських митців, які підтримали путінську агресію

  Список російських митців, які підтримують загарбницьку політику Путіна, оприлюднили у середмісті Києва. У ньому – імена відомих акторів, народних артистів і режисерів.

  Серед них – Федір Бондарчук, Сергій Безруков, Олег Газманов, Лев Лещенко та Михайло Пореченков. Раніше всі вони підписалися під зверненням до Володимира Путіна. У листі митці пишуть про спільну історію, коріння і культуру українського та російського народів. Відтак, вважають дії російської влади такими, які сприяють єдності наших народів. Загалом, під цим зверненням підписалося близько сотні російських діячів.

  Киянин: "Бачив, як ці актори, які підписалися – не розумію, чому вони це зробили. Вони просто не знають нічого у нас тут, про життя у Києві, в Україні".

  Анатолій, киянин: "Неправильно зробили. Ето їхні проблеми, їхня держава і особисто кожної людини, що поставила свій підпис під війною".

  Олександр Співаковський, студент: "Якщо людина високоінтелектуальна, якщо вона має хоч якесь розуміння того, що зараз відбувається у нас в Україні, то ніяка адекватна людина не підпишеться під такою петицією".

  Попередній матеріал
  Мами дітей-інвалідів нарікають на неадекватну допомогу держави
  Наступний матеріал
  За сьогодні українські паралімпійці здобули 6 медалей
  Теги:
  Loading...