У Києві влаштували "Ніч еротичної поезії" [відео]

  Про інтимне - вголос. У Києві влаштували "Ніч еротичної поезії". Столичні митці видали збірку сороміцьких віршів. На нічній презентації їх не лише читали, а й розігрували у ролях. Ольга Сас-Тарасова чула поезію з перчинкою.

  Поет Дмитро Лазуткін інтимні вірші пише з 11ти років. Перша кохана з піонерського табору стала першою музою. Тепер Лазуткін секс-символ української поезії.

  Дмитро Лазуткін, поет: "Читач не розчарується, бо отримає подвійну порцію і насолоди, і радісті, і трошечки інтимних поз".

  Інтимні вірші не мають обмежень ані у віці, ані у статусі. Така творчість, упевнені автори, в крові українців.

  Келя Ликеренко, поетеса: "Українці в давнину таким займалися, що я не знаю, чому кажуть, що Камасутра не наша. Радянський союз нам нав`язав, що сексу немає. Та є, ми так сексуємося, що дай боже".

  Творчість з перчинкою не зупинити і офіційними заборонами. На "ночі еротичної поезії" автори підтримали свого колегу Юрія Винничука. За сатиричний вірш поета звинувачують у порнографії та насильницьких закликах. На знак протесту цитують твір хором.

  Поети впевнені, подібні заборони тільки підбурюють писати більше та гостріше.

  Віталій Капранов, письменник: "Нікому не вдастся в Україні заборонить еротику, кохання поезію взагалі".

  Інтиму багато не буває - цьогоріч видавці планують презентувати другий том еротичної поезії. Публікуватимуть там вірші як відомих авторів, так і новачків.

  Ольга Сас-Тарасова, Іван Наконечний, 5 канал

   

  Попередній матеріал
  На Київщині відкрили новий спорткомплекс для дітей
  Наступний матеріал
  Могилу Курбаса спаплюжили у Харкові
  Теги: