У Києві відкрили меморіальну дошку одіозному чільнику ЦК КПУ Щербицькому

  Меморіальну дошку першому секретарю ЦК Компартії України Володимиру Щербицькому встановили на вулиці Десятинній, на будинку, де він мешкав.

  Подію приурочили до 95-ї річниці від дня народження комуністичного ватажка. Соратники Щербицького стверджують, що за час його керування Україною обсяги промислового виробництва зросли уп`ятеро, сільського господарства - удвічі. Водночас, з ім`ям Щербицького пов`язують посилення русифікації України, переслідування української інтелігенції. Щербицький дозволив будівництво на території республіки низки АЕС, у перші дні Чорнобильської аварії намагався приховати трагедію.

  Олександр Попов, голова КМДА: "У нас історія, вона - різноманітна. І багато хто відноситься з різними оцінками. Але справедливість в тому, що дійсно - історія все на свої місця розставляє. І тих людей, які працювали на Україну, ми зобов`язані просто увіковічити".

  Юрій Щербицький, онук Володимира Щербицького: "Событие важно не для меня персонально, а для нашей семьи. Потому что исторически так сложилось, что по разному та эпоха осветляется".

  Торік у Києві відкрили 14 пам`ятних знаків. За словами начальника управління охорони культурної спадщини Якова Діхтяря, з них 90 відсотків - діячам радянської доби.

  Попередній матеріал
  Прогнози щодо темпів ремонту столичних доріг - вкрай невтішні
  Наступний матеріал
  Столичних школярів залучають до незвичайних підготовчих гуртків
  Теги:
  Loading...