У Києві відкрилась фотовиставка Єфрема Лукацького

  Від серійних убивць і рекетирів - до усіх чотирьох українських президентів у несподіваних ракурсах. До Дня незалежності в Києві відкрилася виставка фотографій. Їхній автор - Єфрем Лукацький - єдиний в історії України фотожурналіст, що отримав престижну Пулітцерівської премію за кадри, відзняті в Чечні.
  Його роботи друкують шановані світові видання, серед яких "Тайм" і "Ньюзвік". На виставці представлені світлини, зроблені в гарячих точках - Афганістані, Чечні, Іраку, а також українська серія - від проголошення незалежності і арешту рекетирів в 90-тих до сучасних парламентських і вуличних бійок. Загалом - 170 фото. Подивитися на них можна протягом десяти днів в Українському домі.

  Єфрем Лукацький, фотожурналіст, автор виставки: "Це унікальний момент - це проголошення Акту незалежності України, це коли внесли прапор. От вони пронесли його по Хрещатику. Більше таких фотографій нема. Я знаю, є чорно-білі - кольорових нема. Усі ці фотографії були надруковані на перших шпальтах найвпливовіших світових видань. Мене не друкували тільки, можливо, "Плейбой".
  Попередній матеріал
  Київмедавтотранс отримав 29 карет швидкої допомоги
  Наступний матеріал
  Завтра збірна України з пляжного футболу зіграє з естонцями
  Теги: