Київмедавтотранс отримав 29 карет швидкої допомоги

  29 карет швидкої допомоги отримав Київмедавтотранс. З них - два реанімобілі.

  Медичний транспорт оснащений за європейськими стандартами. Тому персонал, який працюватме у нових автомобілях, пройде спеціальне навчання. За законом, автівки, які використовують для надання медичної допомоги, повинні змінювати щоп`ять років. Утім, медики кажуть - через кепський стан доріг, карети швидкої непридатні для роботи уже після 3-4 років експлуатації. Загалом, у Києві 155 автомобілів швидкої допомоги.

  Олександр Попов, голова КМДА: "Сьогодні ми передаємо 29 автомобілів. 70 ми в цьому році отримаєм в цілому. І 2 реанімобіля, я можу сказати, це які ми фінансували, що вартість комплектації саме реанімації, яка є в автомобілі, це приблизно 300 тисяч гривень. Тобто, це саме сучасне обладнання".

  Анатолій Вершигора, головний лікар Київської міської станції шкидкої допомоги: "Тут сучасна апаратура для надання серцево-легеневої реанімації. По-перше - це електроардіографи, дефібрилятори, монітори, дихальна апаратура відомих фірм. Спеціальні воздуховоди, шприцові насоси. Салон - сучасний, який підвищує комфортність пацієнта і персоналу".

  Попередній матеріал
  КОДА забезпечила автобусами ще 18 шкіл Київщини
  Наступний матеріал
  У Києві відкрилась фотовиставка Єфрема Лукацького
  Теги: