У Києві стартував транспортний експеремент

  Замість маршруток автобуси. У Києві стартував транспортний експеремент. Міська влада зняла з кількох рейсів маршрутне таксі. Натомість збільшила там кількість автобусів.

  Якщо раніше інтервал між ними в години пік складав 6 хвилин, то тепер автобуси ходять щотри хвилини. Такий експеремент міська влада розробила для зменшення збитковості муніципального транспорту. Автобуси можуть перевозити значно більшу кількість пасажирів, у тому числі й пільговиків. І проїзд у них коштує удвічі дешевше ніж у маршрутному таксі. Чиновники розраховують на збільшення пасажиропотоку, що має знизити збитковість транспорту. Експеремент триватиме 3 місяці. Якщо киянам не сподобається така альтернатива, на рейси знову повернуть маршрутки.

  Анатолій Голубченко, заступник голови КМДА: "На цих всіх маршрутах ми їх вибрали 7, більше поки у нас немає транспорту, щоб замінити. О ці 7 як експеремент починають працювати. 117 таксі ми пропонуємо перейти на інший маршрути, а кількість автобусів збільшуємо, в звичайному режимі, з 70-ти до 99. І тролейбусів з 38-ми до 68-ми".

  Попередній матеріал
  Колектив Творчої вітальні Козловського виселяють з приміщення [відео]
  Наступний матеріал
  До дня Києва мешканці Печерського району отримають новий дитячий садок
  Теги:
  Loading...