Колектив Творчої вітальні Козловського виселяють з приміщення [відео]

  З речами на вихід. У квітні колектив Творчої вітальні Козловського має залишити свої робочі місця. Людей звільняють через приєднання установи до театру Оперети. Відповідне рішення ухвалила Київська міська рада наприкінці минулого року. Проте з цим не згодні працівники та дирекція закладу. Чому дізнавалися наші кореспонденти.

  В`ячеслав Медведєв, директор творчої вітальні ім. І.Козловського: "Здесь было убитое помещение, от рождения дома 1884 года. Это частный был дом, но потом но з 1900 годов здесь была школа Тутковского".

  А вже на початку 21 століття приміщення отримує нове життя. У його стінах оселилася творча вітальня  видатного оперного співака Івана Козловського. Понад мільйон гривень витратили на ремонтні роботи:  підлатали стелю, зробили підлогу, закрили старі стіни. Та цього виявилося замало: зал потребує великих капіталовкладень. Необхідно зміцнити електромережу та зробити освітлення. А торік сусіди зверху затопили приміщення. Нині стіни у плісняві. На реконструкцію потрібно майже 20 мільйонів. Ані заклад, ані департамент культури таких грошей не має. Тож вирішили приєднати вітальню до театру Оперети. Але працівники проти.

  В`ячеслав Медведєв, директор творчої вітальні ім. І.Козловського: "Уся спільнота буде сміятися над нами до оперети - це чудовий театр він самостійний. Але це оперна світова людина світова гордість наша".

  Окрім того, працівників повідомили, що їх звільнять до квітня. Директор ж побоюється за подальшу долю вітальні. У реорганізації установи вгледів каверзу: 330 квадратних метрів у самому центі столиці - ласий шматок. 

  В`ячеслав Медведєв, директор творчої вітальні ім. І.Козловського: "Цілий рік мене вмовляли - вам буде краще, у вас буде платня я кажу не буде не платні, не краще, бо воно має зникинути не сьогодні через день. Це схема така, технологія. Передати туди, щоб потім забрати відтіля. Бо будинок треба продати".
   
  У профільній установі пояснюють. переїжджати вітальня не буде. Ба більше - нарешті у закладі зможуть провести капітальний ремонт. 
   
  Світлана Зоріна: "Це чесно кажучи непогане менеджерське рішення. тому, що усе , що буде заробляти Оперета, і усе те, що бюджет буде міста буде перераховувати, усе те що стосовуватиметься капітальних капіталовкладень, воно буде йти і на вітальню Козловського". 

  Натомість працівники закладу не опускають руки, обіцяють боротись до кінця. Адже тут навіть у лихі часи лунала музика та спів видатних тенорів. 

  ***

  Попередній матеріал
  Версії замаху на своє життя озвучив Рабинович [відео]
  Наступний матеріал
  У Києві стартував транспортний експеремент
  Теги:
  Loading...