До дня Києва мешканці Печерського району отримають новий дитячий садок

  До дня Києва мешканці Печерського району отримають новий дитячий садок. Загалом до кінця року у столиці має з`явитися зо два десятка дошкільних закладів.

  Ціна питання - 80 мільйонів гривень. Гроші виділять з міського бюджету, повідомив голова КМДА. Такі плани соціально-економічного розвитку на 2013 рік. За словами Попова, на мешканців цього району чекає і два нові парки. Найбільший - від Аскольдової могили і до Дружби Народів поєднає елементи усіх регіонів України. Також відновлять місце  закоханих - парк Наведницький, де зведуть альтанку. Проводитимуть і супутні роботи - встановлять нові дитячі та спортивні майданчики, полагодять дахи та фасади. Лише на галузь ЖКГ район отримає майже 50 млн гривень.

  Сергій Сущенко, голова Печерської райдержадміністрації: "Кошти на сьогодні частково передбачені, частково ви мабуть чули, будуть певні зміни до бюджету у квітні місяці, про що сказав сьогодні Олександр Павлович, і просив навіть провести дуже швидко тендери, і після цього, і вже сьогодні значить зробити попередню роботу, тому що кошти будуть і требо їх буде освоювати так вчасно встигнути".

  Попередній матеріал
  У Києві стартував транспортний експеремент
  Наступний матеріал
  Пересувний медичний комплекс для виявлення онкозахворювань розпочав роботу на Київщині
  Теги:
  Loading...