Пересувний медичний комплекс для виявлення онкозахворювань розпочав роботу на Київщині

  Пересувний медичний комплекс для виявлення онкозахворювань розпочав роботу на Київщині.

  Мобільна жіноча консультація має найновіше обладнання для визначення раку молочної залози та  шийки матки. Щодня фахіці з Національного інституту онкозахворюваннь безкоштовно обстежуватимуть 30 жінок. Для того, аби потрапити на діагностику потрібно мати лише направлення від гінеколога, а записатися можна в режимі онлайн. В Київській області пересувна жіноча консультація працюватиме упродовж трьох місців, у найбільших населених пунктах.

  Валерій Артеменко, гінеколог: "Комплекс включає в себе апарат момограф, для обстеження молочних залоз, УЗД і кульпоскоп. Така патологія як онкологія жіночої статевої сфери - займає друге місце в жіночій смертності нині в Україні".

  Анатолій Присяжнюк, голова КОДА: "Ми плідно працюємо з інститутом рака, і так із статистики ми взяли, що в першу чергу потрібно було. І як кажуть Васильківський район був готовий до цього, тому що потрібно було підготовити і громадскість, щоб не просто мобільний автомобіль приїхав і чекав. Я думаю ми будемо домовлятися, потрібно обстежити населення Чорнобильської зони".

  Попередній матеріал
  До дня Києва мешканці Печерського району отримають новий дитячий садок
  Наступний матеріал
  Киянам розсилають липові квитанції за комунальні послуги [відео]
  Теги:
  Loading...