Киянам розсилають липові квитанції за комунальні послуги [відео]

  Обережно, афера. Киянам розсилають липові квитанції за комунальні послуги. У платіжках зазаначена невідома компанія Укрнацторг. За що саме вона збирає кошти з квитанції не зрозуміло. "5 канал" знайшов директора компанії. Ним виявився двадцятидворічнйи хлопець із села на Вінничині.

  Євген Меркотан, киянин: "Ось до мене прийшла платіжка, а це ті що приходять за квартплату ця платіжка без адреси, без нічого, людина повинна сама вписувати своє ім`я і адресу і йти платити".

  Ось таку незвичну квитанцію отримав киянин Євген Опанасович. Невідома чоловікові компанія -"Укрнацторг" - вимагає аби він перерахував сорок одну гривню. За, начебто, сплату комунальних платежів.

  Валерій, директор Головного: "Що значить оферти для перерахунку житлово комунальних платежів з метою повернення, або заліку ЖКХ - це взагалі якийсь набір просто слів".

  Набір слів на підозрілій платіжці не розуміє навіть директор управління, яке щомісячно розсилає киянам квитанції за комунальні послуги.

  Валерій, директор Головного інформаційно-облікового центру: "Уважно потрібно читати квитанцію".

  Такі платіжки прийшли мешканцям кількох районів столиці. Хтось засумнівався у квитанціях, а хтось - побіг платити.

  Катерино: "Багато людей кажуть поплатили чи по таким чи по іним але багато людей сплатили . просто якщо ми не вникаємо і гроші є томи просто вклали гроші і пішли платитити".

  Та й київська адреса, сказана у платіжці - несправжня. Бо вулиці з такою назвою у столиці - немає. На сайті ж Єдиного державного реєстру вказана інша юридична адреса компанії - село Калинівка на Вінничині. Є навіть і номер телефону директора. Та він не відповідає.
   
  А це і є той самий директор компанії, яка розсилає киянам неправдиві квитанції. Двадцяти-дворічного хлопця, "5 канал" знаходить за вказаною в документах адресою - у селі Калинівка. У гуртожтку Та хлопець божиться - відношення до фірми не має - його теж ошукали.

  Іван Кісер: "Приїхали, предложили мне работу - оформили мене диерктором фірми, сказали будеш заробляти гроші, а потім зникли".

  Подібні афери з платіжками - дуже популярні у столиці, кажуть юристи.

  Лаврентій Царук, юрист: "В том что такие мошеничества возникают в городе Киеве виноваті киевские комунальщики. Потому что они постоянно меняют ккаие то правила игрі , меняют расценки и люди не понимают уже что платить, куда платить".

  Юристи радять за таких обставин писати заяви в міліцію. Але там порушувати кримінальні справи не беруться, бо наразі постраждалі не писали заяв.

  Азад Сафаров, Олена Бучацька, Іван Наконечний, 5 канал

  Попередній матеріал
  Пересувний медичний комплекс для виявлення онкозахворювань розпочав роботу на Київщині
  Наступний матеріал
  Знищення боєприпасів розпочали у Новобогданівці
  Теги:
  Loading...