У Києві мітингували проти забудови спортивного майданчика

  Мітинг проти забудови спортивного майданчика відбувся у столиці. Майже сто людей взяли у ньому участь.

  Головно, це учні та тренери з метання ядра та диска. Адже це був єдиний в Києві майданчик, обладнаний під цей вид спорту. Історія із забудовою почалася рік тому. Спочатку спортсменам сказали, що стадіон забирають на час Євро-2012 під парковку. Відтоді на майданчику з`явилася будівельна техніка. Нині активісти вирішили закопати розриті будівельниками траншені, а на їхньому місці посадити дерева.

  Борис Рубанко, заслужений тренер України з легкої атлетики: "Забрали цю площадку, так. І я залишився без праці, без роботи. Я не можу піти в гружчики якісь, чи ще щось. Нема місця роботи. В дітей, так сказать, забрали у них право займатися спортом".

  Василь Горбаль, народний депутат України: "Потрібно, по-перше, провести інвентаризацію усього конфліктного, що є, щоб кияни знали, де що. Тому що тут почалися будівельні роботи, є майданчики, де жителі навіть не здогадуються, де можуть початись будівельні роботи ті чи інші, чи там підготовка майданчика до будівельних робіт. Потрібно прийняти просте рішення, для того, щоби Київрада нарешті реабілітувалася перед киянами".

  Попередній матеріал
  На Київщині запрацював найпотужніший в Україні хлібозавод
  Наступний матеріал
  Національна бібліотека для сліпих потребує негайного ремонту
  Теги: