На Київщині запрацював найпотужніший в Україні хлібозавод

  На мапі Київщини з`явився новий хлібопекарський комплекс. Відкрили його поблизу Василькова, в селищі Крушинка. Підприємство в своїй галузі стане найбільшим в Україні. Загальна потужність його - 250 тонн хлібобулочних виробів на добу. Скуштувати свіжої випічки приїхав Президент та губернатор Київщини.

  Кілька видів хліба, круасани та різномантні пиріжки - загалом, близько півтисячі видів випічки. Хлібопекарський комплекс у Васильківському районі запрацював.

  На заводі п`ять виробничих ліній. Ось так подають тісто для формування батонів, тут їх випікають, а трохи далі - свіжі запашні паляниці, хоч зараз до столу. Технологи розповідають - процес на підприємстві повністю автоматизований. До того ж, уперше в Україні тут використовують технологію безтарного зберігання борошна і працюють з енергоощадним устаткуванням.

  Хліб щойно з цеху прийшов скуштувати Президент. Віктор Янукович оглянув виробництво заводу, а потім відкрив засідання спеціального Форуму представників хлібопекарської галузі.

  Збудували приміщення для комплексу за 9 місяців. Вітчизняні інвестори вклали у завод 45 мільйонів доларів. Очікується, що новий комбінат дасть робочі місця понад трьом тисячам людей. Крім, власне, цехів, підприємство має логістичний центр і спецтранспорт, яким доставлятиме усю необхідну сировину.

  Хліб і випічку з заводу їстимуть мешканці Київської області - ятки з продукцією вже є в Ірпені та Василькові, і незабаром з`являться в інших містах.

  Ганна Рибалка, Євген Кіяшко, 5 канал.

  Попередній матеріал
  У ватажка угруповання ісламістів у Франції виявили вибухові матеріали
  Наступний матеріал
  У Києві мітингували проти забудови спортивного майданчика
  Теги: