У Києві десятки вулиць назви яких повторюються

  Загубитися у Києві - не так і важко, не те що туристам, а й місцевим мешканцям. Адреса може співпадати, а от сама вулиця - аж ніяк не та, яку шукаємо. Усе - через те, що у Києві - десятки вулиць, назви яких повторюються. До Єврочемпіонату - ситуацію хочуть виправити. А поки що - блукала адресами Ксенія Дворнікова.

  Ксенія Дворнікова, "5 канал": "Це вулиця Суворова у Печерському районі Києва. Поруч станції метро, фешенебельні магазини та багатоповерхівки. А це - теж вулиця Суворова, і теж у столиці, але вже на іншому березі Дніпра. Тут немає ані метро, ані інтенсивного руху автомобілів. Усього ж одноіменних вулиць у Києві кілька десятків".

  Тетяна Василівна вже три десятки років живе на Суворова. Раніше в адресі писали село Троєщина, проте тепер просто "Київ". Відтоді до неї частенько звертаються не за адресою. Проте змінювати прописку з Суворова на якусь іншу не хоче.

  Тетяна Сидоренко, киянка: "Часто до нас приїжджають, шота привозять сюда или звертаються по яким-то другим причинам сюда на Суоврова 4. Ми їм обясняєм що тут такого не существує".

  Мешканці Лаврської - столичні рекордсмени зі зміни документів. Цій вулиці давали нове ім’я вже кілька разів - спочатку Січневого повстання, потім Івана Мазепи, тепер вона -  Лаврська. 

  Нарікають на такі перейменування і працівники офісів. Пошту доводиться розшукувати, клієнтам роз’яснювати як доїхати.

  Тетяна Слободяник, працівник страхової компанії: "Ми розповідаємо так - шо вулиця Лаврська, це вона колись була вулиця Мазепи, а до того вона була вулиця Січневого повстання і дуже важко людям просто зорієнтуватися".

  Таксистам найбільше дошкуляють вулиці-двійники та регулярні зміни вказівних табличок. Джі-пі-ес- навігатор губиться, люди невдоволені, куди їхати - невідомо.

  Олег, таксист: "Лучше було б так як в Америкі - сьома, восьма вулиця, двадцята, п’ятдесята".

  Блукала Києвом і Наталя Скоробагата. Таксі замовила, адресу сказала, але коли вийшла з автомобіля - опинилася не там, куди мала приїхати. Добре, що доплачувати за таку екскурсію містом не довелося.

  Наталя Скоробагата, киянка: "Меня вместо Дарницы, я название улицы уже не помню, Пожарского или что-то в этом роде, отвезли на Троещину. И соответственно пришлось обяснять, таксист недоволен, нервничает, психует, но тем не менее меня отвезли по адресу".

  До Єврочемпіонату уболівальники мають побачити Київ справжнім європейським містом. Утім, людей може чекати сюрприз - 6-ть вулиць Леніна, 6-ть Садових, по 3 Щорса, Шевченка, Хмельницького. Список однойменних місць у Києві довгий - понад 2 десятки. Проте до Євро це хочуть виправити.

  Олександр Бригінець, голова комісії Київради з питань культури та туризму: "Ми склали цей список вулиць однакових, але поки за перейменування активно не взялися. Чому? Тому, що ми знаємо назви вулиць, які треба замінити, але ще треба визначитися з новими іменами цих вулиць."

  Незабаром у місті перейменують близько 10-ти вулиць. Їх назвуть на честь уславлених акторів театру імені Івана Франка та Лесі Українки. 

  Ксенія Дворнікова, Максим Петраков, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Припинти політичну цензуру - просить Президента "Газета по-київськи"
  Наступний матеріал
  Ситуація в Японії станом на 24.03.2011 [репортаж, відео]
  Теги: