Припинти політичну цензуру - просить Президента "Газета по-київськи"

  Припинти політичну цензуру - просить Президента "Газета по-київськи". Сьогодні - журналісти редакції - прийшли під стіни Адміністрації. Кажуть, це вимушений крок.

  Адже конфлікт із власником - не припиняється уже два тижні і газета - не виходить друком. Крім того, зарплати - працівники не бачили уже більше двох місяців. Як символ вільної преси, журналісти просто неба - зверстали свіжий номер. А потім - випустили його у повітря.

  Сергій Тихий, головний редактор "Газети по-київськи": "Це вже самодіяльність власника менеджменту, який курує газету. Це дикунська позиція, позиція, яка ніякого стосунку не має з комерцією. Газета по-київськи успішний проект. До кризи вона показувала чудові результати. Я прошу з рештою розібратися з цими результатами. Ми вимагаємо конитакту з власником, якого немає вже кілька місяців".

  Андрій Ткач, редактор відділу "Газети по-київськи": "Будемо вимагати, по-перше, щоб нам дали змогу виконувати свої конституційні права поширювати вільно інформацію. Щоб дали змогу нам друкувати газету, щоб вирішився конфлікт із власником, щоб влада, Президент, який є гарантом наших конституційних свобод вплинув на власника, щоб він не порушував законодавство і розблокував друк газети".

  Попередній матеріал
  Розгляд справи щодо скандальної забудови на вул. Гончара знову перенесли
  Наступний матеріал
  У Києві десятки вулиць назви яких повторюються
  Теги:
  Loading...