Розгляд справи щодо скандальної забудови на вул. Гончара знову перенесли

  Розгляд справи щодо скандальної забудови на вулиці Гончара - знову перенесли. Цього разу - на 28 квітня. Причина - до суду не прийшов сам позивач - представник забудовника.

  Він намагається відсудити у киян пів мільйона гривень - за збитки. А також хоче отримати дозвіл на будівництво у буферній зоні Софії Київської. Нагадаю, клопотання забудовника - суд не задовольнив. Тим часом, мешканці скаржаться: на місце конфліктного будівництва - щотижня довозять нову техніку, там риють котловани і забивають палі. Будівництво йде, попри численні заборони місцевої влади і ЮНЕСКО. В управлінні містобудування та архітектури - ситуацію не коментують.

  Ірина Хоріна , адвокат відповідача: "В матеріалах справи відсутній документ, який свідчить про вручення повістки позивачеві. Ми розуміємо, що справа резонансна. Як мінімум позивач мав би дізнатися про дату і місце засідання із ЗМІ. Ми взяли на себе зобов`язання особисто повідомити представника позивача і позивача про дату і місце судового засідання, я думаю, що нам це вдасться".

  Ольга, киянка: "Сегодня в 5 утра, вчера в 11 вечера они работали, светили мне в окна прожектором"

  Марк, киянин: "Вони ж підкопуються під будинок, це можна побачити і удари, особливо коли вони там щось роблять відбійними молотками".

  Попередній матеріал
  Губернатор Київщини звітував про пророблену роботу
  Наступний матеріал
  Припинти політичну цензуру - просить Президента "Газета по-київськи"
  Теги:
  Loading...