Губернатор Київщини звітував про пророблену роботу

  Про успіхи і здобутки - звітував сьогодні Анатолій Присяжнюк. Приводом була річниця, відколи він - губернатор Київщини. За цей час - збудували понад мільйон квадратних метрів житла, і це - найкращий показник в Україні. Були відремонтовані чимало доріг, а також мостових переходів. Утім, працювати є над чим. Чого чекати далі - запитували наші кореспонденти.

  Звітувати перед журналістами, губернатор прийшов із сесійної зали Облради. Там - хвалився депутатам соціально-економічними здобутками: за цим показником Київщина посіла 10 місце серед усіх регіонів України, піднявшись за рік на 12 сходинок. Іще одна гордість губернатора - це залучення інвестицій на Київщину.

  Анатолій Присяжнюк, голова київської облдержадміністрації: "Створений хороший потенціал для інвесторів, як ви бачите - інвестиційні можливості збільшуються. І я скажу забігаючи наперед, що в цьому році ми реалізуєм майже два десятки проектів на сумму біля 1 млрд. доларів, які будуть введені в експлуатацію вже в 2011 році".

  30 дитсадків і три школи запрацювали на Київщині за минулий рік. Довести до ладу вдалося й медичні довгобуди. На це область виділила майже 100 мільйонів гривень, що на третину більше, аніж раніше. За ці кошти відкрили поліклініку в Броварах, діагностичний центр дитини в Ірпені та медичну амбулаторію в Макарівському районі. Ціогоріч планів не менше.

  Анатолій Присяжнюк, голова київської облдержадміністрації: "Ми завершили реконструкцію радіологічного центру і в цсьому році ми пустим в експлуатацію - нам виділено вже майже 80-т мільйонів для закупуки діагностичного обладнання. Буквально на слідущій неділі ми будемо відкривати поліклініку в місті Ірпіні".

  Товари з Київщини їдуть у 88 країн світу. За рік обсяги експорту збільшились на чверть. Тоді як імпорт зріс майже на 40к відсотків. Завдання області на 2012-й - збалансувати імпорт та експорт. Іще одна мета -це освоєння земель Поліського району. Відповідний проект обл-адміністрація презентує вже наступного тижня.

  Світлана Одаренко,  Сергій Клименко, "5 канал".

  Попередній матеріал
  В Одесі любителі опери насолоджувались співом Хворостовського
  Наступний матеріал
  Розгляд справи щодо скандальної забудови на вул. Гончара знову перенесли
  Теги:
  Loading...